Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

84′

Жан Амброуз получава червен картон заради удар без топка - поредно правилно решение на съдията!

81′

Антони Иванов влиза на мястото на Даниел Генов.

78′

Резервата Владислав Узунов се опита със силен удар извън наказателното поле да намери целта, но топката профуча покрай лявата греда на вратата на Монтана.

76′

Жълт картон за Марко Яколич.

75′

Неразбирателство в центъра на защитата на Монтана изведе Фенуш фронтално срещу вратаря, но последният се засуети и загуби топката.

72′

Отменен е втори гол за Локомотив (Горна Оряховица), но и този път правилно, както и в първия случай.

70′

Жълт картон за Костадин Дяков.

67′

Стивън Петков влиза на мястото на Петър Атанасов.

64′

Кифуети е заменен от Узунов.

63′

Бен Отман влиза на мястото на Христов.

62′

Монтана можеше да стигне до второ попадение, но силен удар на Даниел Генов от малък ъгъл в наказателното поле е спасен от Банков.

60′

Добра контраатака завърши с удар на голмайстора Васев пред наказателното поле, който мина над вратата.

56′

"Смърфовете" на Иван Колев продължават да са безидейни на терена, като топката се подава предимно по широчина.

54′

Принудителна смяна в Монтана - Ивеля влиза на мястото на контузения Гаджев.

46′

Второто полувреме започна с домакински натиск и нови претенции за дузпа, които правилно не са удовлетворени.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

Христов пропуска добра възможност да изравни, след като в движение стреля от удобна позиция в наказателното поле, но ударът му облиза мрежата от външната страна.

42′

Жълт картон за Николай Христов за реплика към съдията.

41′

Домакините претендират за дузпа за нарушение срещу Николай Христов, но такава не е отсъдена.

40′

Жълт картон за Сергей Георгиев.

38′

Жълт картон за Сар.

35′

Страхотна възможност за Монтана! Сергей Георгиев бе изведен сам срещу Банков по диагонал в наказателното поле, но ударът му срещна страничната греда.

31′

Жълт картон за Игуманович.

27′

Въпреки че се прибраха в по-задни позиции играчите на Монтана са по-опасни, действайки предимно на контраатаки.

18′

Домакините се опитват да се пренесат в половината на съперника, но за момента играчите на Иван Колев не успяват да стигнат до положение за гол.

9′

В рамките на една минута бяха отменени два гола и в двете врати - и двата поради засада.

5′

ГООООЛ ЗА МОНТАНА! Гостите повеждат след нескопосано отиграване в защита, при което Генов намери Васев на празна врата - 1:0!

2′

Първият удар в очертанията във вратата е по посока на Монтана. Н'Донгала стреля, но в ръцете на Брокс.

1′

77. Любомир Генчев 9. Атанас Илиев

Локомотив (ГО) приема Монтана в мач от 22-я междинен кръг в Първа лига, а настроението в състава на "железничарите" е приповдигнато след спечелената точка от Левски на "Герена".

На обратния полюс са играчите на Атанас Джамбазки, които вече май се примириха с факта, че ще изпаднат от елита, а за това говорят и думите на треньора. Последният обяви, че за тима мачовете до края на шампионата са като "контроли".

Срещата в Горна Оряховица започва в 13,00 часа и ще можете да я проследите на живо в ТОПСПОРТ.