Монтана победи с 2:0 румънския втородивизионен Университатя Клуж в последната си контролна среща в Алания.

Владислав Мисяк изпусна единственото чисто положение за гол преди почивката, след като бе изведен от Тони Тасев сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее. Борислав Дамянов стори същото през второто полувреме. Резултата откри Сергей Георгиев в 70-ата минута, изведен в пеналта от Мирослав Антонов-Чилика.

Самостоятелен рейд на Антонов бе спрян с нарушение в наказателното в 84-ата минута и потърпевшият изпълни точно отсъдената дузпа. Утре монтанци се прибират обратно у дома и от понеделник подновяват тренировки на клубната си база.

МОНТАНА: Ивайло Василев, Даниел Георгиев, Иван Михов, Галин Ташев, Борислав Цонев, Владимир Айтов, Тони Тасев, Йордан Йорданов, Борислав Дамянов, Николай Цветков, Владислав Мисяк (Румен Трифонов, Димитър Илиев, Никола Гавов, Сергей Георгиев, Атанас Илиев, Мирослав Антонов).