Монтана и македонският Пелистер завършиха наравно - 0:0 в четвъртата контрола на българския състав в Турция.

Монтанчани могат да съжаляват за пропуснатата победа, заради многото шансове преди почивката, които не успяха да оползотворят.

Още в 10-ата минута страхотна задна ножица на Стивън Петков беше спасена от вратаря. Само след още две минути гол на Атанас Илиев беше отменен заради спорна засада.

Монтана с равенство в поредната си контрола на турска земя

Куп чужденци в българските редици

В 30-ата минута Петър Атанасов излезе на чиста позиция, но стреля във вратаря. След още две минути Сергей Георгиев улучи дясната греда при нова ситуация.

Противниците на Монтана от Македония създадоха едно полуположение четири минути преди края на мача. В техните редици преди почивката играха българските футболисти Мартин Ковачев и Димитър Илиев.

Следващата контрола на Монтана е на 1-и февруари, срещу отбора на Фероникели от Косово.