Монтана завърши наравно 2:2 с украинския елитен Ингулец (Петрово) във втората си контролна среща на лагера в Банско. Йордан Йорданов откри резултата още в 5-та минута засичайки с глава центриране от ляво на Димитър Буров. Гостите направиха 1-1 след многоходова комбинация в 26-та минута. Радостта обаче трая твърде кратко. В 28-та минута Александър Башлиев проби от дясно и бе спънат в наказателното поле, а Йорданов вкара отсъдената дузпа. Много смени бяха направени и в двата отбора след почивката. Украинският тим изравни в 74-та минута след бърза контраатака. Малко след това дебютиралият за Монтана Юнуз Юнуз намери в наказателното поле Румен Георгиев, но вратарят спаси силния му удар, а при добавката Георги Манилиу стреля в аут.

Монтана: Мартин Петков, Александър Башлиев, Иван Михов-кап., Димитър Буров, Даниел Стоянов, Йордан Йорданов, Атанас Карачаров, Фидил Идрисс, Росен Кръстев, Стефан Каменов, Стефан Христов (Марио Кирев, Стоян Предев, Николай Николов, Аспарух Смилков, Алекс Тодоров, Георги Манолиу, Владислав Цеков, Румен Георгиев).

Треньор: Светлан Кондев.