ГОООООЛЛЛЛ ЗА МОНТАНА! Петър Атанасов намалява на 1:3 в последните секунди!

Живко Петков заменя Хазуров.

80′

Йорданов получи жълт картон.

78′

Принудителна смяна - появилият се преди минути Илиев се контузи и отстъпва мястото си на Дамянов.

73′

Огнянов влиза на мястото на Пехливанов.

62′

Яни Пехливанов не се възползва от добра атака за гостите, а вместо да комбинира с някой от своите съотборници, футболистът реши да играе индивидуално в наказателното поле, но сгреши.

61′

Хомей влиза на мястото на Велков.

59′

Жълт картон за Велков.

56′

Бургазлии можеха да стигнат до четвърти гол. Иван Вълчанов центрира отдясно към далечната греда, но Бамба изпревари нападател на гостите и изби в корнер.

55′

ГООООЛЛЛЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Хазуров бележи за 3:0, след като получи подаване от Вълчанов и от точката на дузпата вкара второто си попадение в мача!

52′

Сане отстъпва мястото си на Илиев.

51′

Гаджев влиза на мястото на Генов.

50′

Антони Иванов получава жълт картон.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

42′

Монтана се опитва да се върне в мача, но до момента отборът на Атанас Атанасов не успява да създаде чисто голово положение.

34′

Опит за изненадващ удар от дистанция на Петър Атанасов, топката минава над вратата.

28′

Нефтохимик пропусна да вкара трето попадение, с което окончателно да убие интригата! Хазуров бе изведен сам срещу Брокс, но вратарят спаси, а при добавката Романов бе неточен!

25′

Жълт картон за симулация на Даниел Генов.

20′

ГООООЛЛЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Романов бележи за 2:0, след като бе изведен отляво в наказателното поле и с техничен удар вкара второ попадение за "шейховете"!

19′

Жълт картон за Галин Иванов.

16′

ГОООЛЛЛЛ ОТ ДУЗПА! Нефтохимик повежда с 1:0 след точно изпълнение на Хазуров!

14′

Дузпа за Нефтохимик и жълт картон за Корин Брокс!

8′

Нефтохимик можеше да поведе в резултата! Яни Пехливанов опита да изненада вратаря на Монтана с фронтален удар от дистанция, който срещна напречната греда!

3′

Първа възможност за гостите, които получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред наказателното поле, но ударът на Йорданов мина над вратата.

1′

9. Атанас Илиев 15. Живко Петков

Монтана приема Нефтохимик в първи плеойофен мач в битката между два отбора за оставане в Първа лига.

Домакините са категоричен аутсайдер в елита през този сезон, но въпреки това имат шансове да се спасят. Тимът не може да разчита на няколко основни футболисти, сред които Блажо Игуманович, Стивън Петков, Сергей Георгиев и други.

Нефтохимик тръгна много добре през пролетния дял под ръководството на Христо Янев, но в един момент всичко рухна и отборът започна да лъкатуши в изявите. Породи се напрежение между ръководството и треньора, както и такова между последния с част от футболистите.

Дали това ще окаже влияние, предстои да разберем след 17,30 часа, когато е началото на мача в Ловеч, където Монтана домакинства през този сезон.