Наставникът на Монтана - Ангел Стойков не остана доволен от резултата и играта на неговите възпитаници в домакинската среща с Миньор (Перник) завършила наравно 1:1.

"За съжаление не успяхме да спечелим, но с оглед на развитието на терена смятам, че резултатът е реален. Направихме добро първо полувреме, а ранният гол трябваше да ни даде повече самочувствие и увереност, а стана точно обратното.

След почивката играта ни на моменти не се получаваше, създадохме твърде малко ситуации за гол. Силният вятър, който на моменти бе и ураганен също пречеше, но не искам да се оправдавам с него", заяви Стойков.

"Липсваха основни футболисти като Стефан Каменов и Боби Дамянов, които имат здравословни проблеми. Не можех да разчитам и на двама от младите Ивелин Георгиев е със счупена ръка, а Димитър Пройчев е наказан. Доволен съм от представянето на юношите Петър Атанасов и Румен Георгиев, стараха се", каза още наставникът на Монтана.

Златко Живков: Ако Монтана направи серия от победи, няма да е проблем да се завърне в елита

"Имам отлични впечатления от Ангел Стойков"