Турнир: Световни първенства Стадион: "Лусаил", гр. Лусаил Зрители: 58903

Вижте подробности

90+9′

Натискът на Аржентина продължава да не дава резултат. Последни секунди...

84′

Шанс за Меси! Той получи топката на задна греда, но изстрелът му с глава попадна право в ръцете на вратаря.

82′

Жълт картон за Абдулхамид.

80′

Меси стреля от пряк свободен удар, но твърде неточно. Аржентинците още не могат да се съвземат от студения душ в първите минути на второто полувреме.

79′

Жълт картон за Ал Даусари.

74′

Набезите на аржентинците продължават, но селекцията на Ерве Ренар се отбранява много добре и не допуска сериозни опасности пред вратата си.

64′

Таяфико! Пропуск за Аржентина! Карамбол в полето на арабите и топката някак достигна до защитника на "гаучосите", но изстрелът му беше спасен от вратаря. Натискът на аржентиците се засилва.

60′

Енцо Фернандес влиза в игра на мястото на Леандро Паредес.

59′

Лисандро Мартинес замени Ромеро.

53′

ГООООООЛ! АЛ ДАУСАРИ! 1:2! Страхотен гол на арабския футболист, който с удар от границата на наказателното поле препарира аржентинския вратар и направи обрата пълен! Спиращо дъха начало на второто полувреме!

48′

ГОООООЛ! АЛ ШЕХРИ! Саудитска Арабия шокира селекцията на Лионел Скалони! Нападателят на арабите навлезе в наказателното поле и с много премерен удар в далечния ъгъл успя да изравни резултата!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+7′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

Неприятности за Ерве Ренар. Ал Абид замени контузения капитан на Саудитска Арабия Ал Фараж.

45′

Пет минути продължение

43′

Родриго Де Пол е един от най-слабите футболисти на Аржентина през първата част, а изстрелът му в тази минута само потвърди това. Топката премина на около 7-8 метра над вратата.

35′

Нищо ново! Трети отменен гол за Аржентина. Меси изведе Лаутаро, който преодоля вратаря на арабите, но и това попадение беше отменено заради засада.

Снимка 596060

28′

ГООООЛ! ЛАУТАРО МАРТИНЕС!

НЕ! И този гол е отменен. Лаутаро се е намирал в положение на засада.

26′
22′

Меси прати топката във вратата на противника за втори път, но страничният съдия вдигна флага си - засада!

20′

Саудитска Арабия се изнесе в малко по-предни позиции и отваря повече пространства за аржентинците. Папу Гомес нанесе мощен шут в тази 20-та минута, но топката мина над вратата.

11′
Снимка 596056

10′

ГООООЛ! ЛИОНЕЛ МЕСИ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! Бълхата технично прати топката в долния ляв ъгъл!

8′

ДУЗПА ЗА АРЖЕНТИНА! Символичните домакини изпълниха пряк свободен удар, при който Мартинес беше задържан в наказателното поле. Реферът беше повикан да разгледа ситуацията със системата ВАР и посочи бялата точка.

7′

Доста активно начало за големия фаворит в мача. "Гаучосите" натикаха своя опонент в неговата половина и изглежда, че първият гол е въпрос на време.

2′

Шанс за Меси! Голямата звезда на Аржентина получи топката в наказателното поле на символичните гости и нанесе техничен удар в долния ляв ъгъл, но вратарят на Саудитска Арабия успя да спаси.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Снимка 596046

1′

Атмосферата на стадион "Лусаил" е наелектризираща. Аржентинските фенове са доста шумни.

1′