„Ако трябва да съм честен, изпитваме страх, че може и да загубим. Така е в последните няколко години. Не мисля, че може да излезем и да променим това за една нощ”, заяви защитникът на Челси.
„Аз съм капитан и когато не оправдаем очакванията на феновете, сърцето ме боли. Когато играеш за националния отбор, увереността се появява в съблекалнята преди мача. Думите на треньора, честта да играеш за страната си, това те кара да дадеш всичко от себе си. Но за съжаление, в нашия тим нещата не са наред. Изпитваме силно напрежение и може би мислим какво ще е, ако загубим, вместо да вярваме в победата. Надявам се да спечелим, но знам, че няма да е лесно. Ще се опитаме да вкараме ранен гол”, завърши капитанът.
Хърватин
на 07.09.2008 в 08:10:27 #10Страх ни е да не загубим от Андора, обяви капитанът на Англия

BiGDadDy
на 07.09.2008 в 07:55:05 #9Sliven_Tuluzov Прав си успяха да бият исключително "добрите" Лихтенштайн.
BiGDadDy
на 06.09.2008 в 20:17:08 #8Don Kurleone Не си личи!
bronze
на 06.09.2008 в 16:10:47 #7Тц.. Примера Дивисион.. При-ме-ра! Джон Тери е голям футболист - Респект!
Morandi Шампион
на 06.09.2008 в 14:25:26 #6Липсва и акъл,и можене.
streamer
на 06.09.2008 в 14:22:58 #5Тери: Липсва ни увереност Не баце... Коеф. на сцепление на подметките ти е много нисък и стават фалове , като в Москва
Липсват ти кубинки!
tvorec
на 06.09.2008 в 14:02:21 #4carrick доказа ,че от футбол не разбираш .. прибирай се в дупката от която си изпълзял
Carrick
на 06.09.2008 в 13:15:37 #3Капитан ли е този?Само какъв кураж дава-смотаняк да беше си останал в Москва
Carrick
на 06.09.2008 в 13:12:19 #2Каква увереност в един скиор
Carrick
на 06.09.2008 в 13:10:41 #1Каква увереност в един скиор