Страх обхвана италианците
08.10.2008 23:53:44
Източник: Интернет
Иначе лъчезарният Фабио Канаваро е притеснен преди мача с България.
„Нямаме достатъчно класни защитници, за да може националният треньор да разполага с варианти в случай на контузии. Ето сега ги няма Матераци и Гросо, а достойните им заместници се броят на пръсти. Това е жалко. Не ми се мисли как ще изглежда защитата срещу България”, призна 35-годишният бранител на испанския гранд Реал (Мадрид).
„При това положение просто няма как да се откажа”, допълни Канаваро.
Цветелин Георгиев
на 09.10.2008 в 13:20:22 #6Нема нужда Канаваро... Марков вече е напълнил гащите...
TheTrooper
на 09.10.2008 в 07:43:01 #5България - Италия 2:0 - Бербатов - 2
RealMadrid
на 09.10.2008 в 06:25:16 #4Като Канаваро 2ри няма, така е...
А иначе тия жабари с този състав като нищо мове да ги бием. Стига сами да не се бием,не веднъж сме го правили 
jol3co
на 09.10.2008 в 01:31:21 #3страх не страх поне 0-2
chicago
на 09.10.2008 в 01:22:57 #2мале страххххххххххххххххххх
dimi3
на 08.10.2008 в 23:56:51 #1Хайде-хайде
Нали ги знаем какви театрали са италианците 