Давид Силва е поредният футболист, отпаднал от състава на Испания за първите световни квалификации. Крилото на Валенсия страда от контузия на левия глезен и се наложи да се оттегли. Той пропусна тренировките във вторник, за да се подложи на преглед в клиниката „Кемтро", а вчера бе потвърдено, че отпада.
Фернандо Торес също е с контузия и няма да участва в срещите с Босна и Херцеговина в събота и с Армения четири дни по-късно.
Новият селекционер Висенте дел Боске, който ще дебютира начело на тима, реши да не вика заместник на Давид Силва, докато преди това Боян Къркич бе призован на мястото на Торес.
Испания остана без Давид Силва
04.09.2008 00:36:06
Източник: Интернет
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории