Капитанът на Англия Стивън Джерард се закани сериозно на трикратния световен шампион Италия, предаде ТВ7.
12 дни преди началото на Мондиала в Бразилия полузащитникът на Ливърпул заяви, че Англия ще скрие топката на "скуадра адзура". Двата отбора излизат един срещу друг на 14 юни в мач от група D.
"В момента не се представяме добре и не изглеждаме като отбор, готов да мачка. До десет дни обаче това ще се промени. Срещу Италия ще сме като лъвове. Сигурен съм, че всички от отбора ще дадат максимума, а това ще е достатъчно да натупаме италианците", заяви Джерард.
Джерард сигурен: Ще натупаме италианците
Източник: EPA/BGNES
AnonymousDonny
на 01.06.2014 в 21:12:24 #7Germany - 24 years waiting....

Centurion
на 01.06.2014 в 04:38:23 #6Италия с 4 титли 2 от тях по времето на Бенито Мусолини 1934 и 1938 ай ши ва замоля.
dragonwing
на 31.05.2014 в 22:35:01 #5Както е модерно да се казва в този форум , Джерард е полудял от безтитлие

AnonymousDonny
на 31.05.2014 в 19:41:58 #4Стиви, братле, с такива дървари около тебе, не само че няма да ги тупате, ами ще ядете много, ама много бой!!!
Amerikanec
на 31.05.2014 в 18:11:53 #3Много ясно че ще ги тупате - вие печелите групата а те дори не се класират на 1/8 финалите!! Ще ги натупате както ти натупа чукотя и жалкото им 18-точково недоразумение този сезон!!
forlan_98
на 31.05.2014 в 17:36:21 #2Ю сириъс, Стиви

iXact
на 31.05.2014 в 17:22:44 #1Островитянчето забравя колко е бил лупан навсякъде и от всекиго с национала, сега и Италия - ЧЕТИРИ-кратен шампион (а не с едничка подарена титла от 1966) - ще се позбавлява с рижавите самохвалковци.