Звездата на италианския национален тим Марио Балотели отново бе обиждан на расистка основа. Това се случи по време на днешната тренировка на „Адзурите" на базата им в Коверчано.
Малка група младежи са крещели обидни квалификации по Супер Марио.
Самият Балотели е бил огорчен от обидите и според италианските медии се е оплакал пред съотборниците си с думите: „Невероятно! Тези неща се случват само в Рим и Флоренция."
Полицията е реагирала бързо и е задържала провинилите се лица.
Коверчано е основната тренировъчна база на италианския отбор и се намира в покрайнините на Флоренция.
Total ML
на 21.05.2014 в 13:50:27 #1Расизма на страна, но да имаш дете от такава пичка и да не го погледнеш, трябва да си яко кух!! Да не говорим, че той самият е сирак и е осиновен! Сега оставя детето си без баща!
