Отборът на Монако не успя да се справи със съперника си в 17-ия кръг на Лига 1 Ница.

"Монегаските" не съумяха да зарадват феновете на собствения си стадион, завършвайки срещата при резултат 1:1.

Така отборът продължава да е в зоната със затрашените от изпадане състави във френския футболен елит.

Официално: Сеск Фабрегас е футболист на Монако

Клубът обяви трансфера на испанеца

На стадион "Луи II" домакините дори изоставаха в резултата, като се добраха до равенството, което обаче никак не би следвало да ги радва.

Сен-Максимин даде преднина на Ница след точно половин час игра. Сако обаче бе изгонен с директен червен картон за грубо нарушение преди почивката и остави състава си с човек по-малко на терена.

Монако привлече Уилям Ванкьор

Монако продължава да е активен на трансферния пазар

"Монегаските" взеха под наем Уилям Ванкьор

Монако се въползва от това и се върна в мача с гол на Бедиашвил. Тринадесет минути преди последния съдийски сигнал Сен-Максимин пропусна да реши всичко в полза на Ница, след като не успя да се разпише от бялата точка.

Монако разполага само с точка повече от последния отбор в класирането Гинган. При наличието на всички звезди в тима, класирането на отбора се приема като необяснимо от феновете на клуба.