Интер (Маями) не успя да победи Шарлът в двубой от редовния сезон в МЛС и завърши 1:1. Полският нападател на гостите Карол Свидерски откри резултата в 57-ата минута, а десет по-късно Лионел Меси изравни, матирайки бившия страж на Лудогорец - Кристиян Кахлина.

След почивката гостите откриха резултата. Бранд Бронико стреля извън наказателното поле и топката се отби от крака на Карол Свидерски за 1:0.

Десет минути по-късно тимът на Херардо Мартино изравни. След късо изпълнение на корнер Серхио Бускетс комбинира с Марсело Вайганд, който пък намери Лионел Меси, който се разписа в 67-ата минута.

В 75-ата минута дузпа за домакините бе отменена след намесата на ВАР, а попадение на гостите не бе зачетено заради засада. След последния съдийски сигнал Меси отиде при съдията, за да изрази недоволството си от съдийството в хода на двубоя.

Лео Меси отбеляза завръщанео си с два гола при победа на Интер (Маями)