Миньор (Перник) завърши тренировъчния си лагер в Турция с победа. В последната си контрола в южната ни съседка "чуковете" се наложиха с 2:1 над полския Катовице. И двата гола за българския отбор отбеляза Румен Рангелов.

Още в 5-ата минута той бе изведен отлично от Въндев сам срещу вратаря и с хубав удар откри резултата. В 42-ата минута отново Въндев подаде в наказателното поле, където Рангелов се оказа най-съобразителен и след кратко разбъркване промуши топката в мрежата за втори път. След почивката играта бе доста по-слаба от първата част и логично до нови попадения не се стигна.

Стартовият състав на Миньор: Банков, Марков, Златков, Стойчев, Христозов, Траянов, Аясс, Петров, Янкович, Въндев, Рангелов.

През второто полувреме се появиха: Илиян Илиев, Т. Павлов, Фарес Брахими, Оклещек, Иво Стоянов, Милен Василев