Страхотен трилър, драма, екшън...Какъвто искате жанр го наречете, но на това станаха свидетелите на мача Милан-Сасуоло, който със сигурност може да е пратил в болница по-лабилните фенове на двата отбора, след като срещата завърши при резултат 4:3 на "Сан Сиро", като се има предвид, че около 20 минути преди края на мача гостите от Сасуоло водиха с 3:1.

Голеадата и драмата започна в 9-та минута, когато Джакомо Бонавентура откри резултата за "росонерите", но още в следващата атака равенството бе възстановено, след като Политано се възполва от грешка на Абате и вкара за 1:1.

В рамките между 54-та и 56-та минути гостите от Сасуоло нанесоха два удара, с което достигнаха до пълен обрат, след като Ачерби и Пелегрини се разписаха - 3:1 за Сасуоло!

Оттук насетне "росонерите" сътвориха истински подвиг, а тифозите на отбора полудяха от кеф, след като видяха три попадения във вратата на гостите, което им донесе крайния успех.

Началото на обрата бе дадено от Бака в 69-та минута, който се разписа от дузпа. Минути по-късно младокът Локатели изравни с красиво попадение за 3:3, за да дойде 77-та минута, когато Палета с глава се извиси и прати топката в мрежата за крайното 4:3 за Милан!