Треньорът на Милан - Стефано Пиоли, не е останал никак доволен от представянето на звездата Рафаел Леао при равенството 0:0 срещу Нюкасъл в Шампионската лига.

Португалецът пропусна редица положения, като при една ситуация останал сам срещу вратаря опита да играе с пета и се спъна. Според "Гадзета дело Спорт" наставникът на "росонерите" дори обмисля да даде "почивка" на Леао за предстоящия мач с Верона.

Милан приема "джалоблу", който стартира силно сезона в Серия А. Верона спечели първите си два мача и има 7 точки до тук - с две по-малко от Милан. Само няколко дни след мача в събота вечерта, Милан е домакин и на Каляри в междинния кръг в Серия А.

Според "Гадзета дело Спорт" е много вероятно Пиоли да остави на пейката голямата си звезда за един от тези мачове. В материала на журналиста Луиджи Гарландо се говори за това как Леао е способен да прави невероятни неща, но понякога се отнася несериозно към ангажиментите си.

Майк Менян успокои Милан

Вратарят бе сменен десет минути преди края на мача срещу Нюкасъл в Шампионската лига