Треньорът на Милан Дженаро Гатузо коментира загубата от Интер с 0:1 в последната минута. Мауро Икарди донесе триумфа на "нерадзурите" в самия край на сблъсъка.

"Със сигурност Интер беше по-добрият отбор, но ако мачът беше завършил 0:0, щеше да има от какво да сме доволни. Двубоят се превърна във физическа битка, каквато не е по вкуса ни.

Можехме да се справим по-добре при контраатаките си. Имам предвид най-вече последните 15 минути. Пресякохме пасове в средата на терена и не се възползвахме от възможността да стигнем до гол след това.

Не искам да говоря за отделни играчи, а за отбора. Очевидно е, че сбъркахме при гола. Не сме загубили заради Донарума, а защото бяхме наивни, когато не трябваше", каза наставникът на Милан.

Интер победи Милан с 1:0

Икарди е големият герой на "Сан Сиро"! Интер взе ценна победа в дерби №222 срещу Милан!