На 19.09.2020г. в Козлодуй се проведе 3-ти традиционен международен кикбокс турнир за купата АЕЦ Козлодуй в стил лоукик. Организаторът г-н Георги Вачев председател на местният кикбокс клуб "Голден бойс" и член на Управителния съвет на БККМТ бе създал перфектна организация за провеждането на турнира.

Участие взеха 200 състезатели от 6 страни, при огромна конкуренция на два ринга бяха изиграни по 65 двубоя. Съдийската бригада също се представи отлично с което допринесе за красиви и оспорвани двубой, в които всички участници трупаха безценен опит в ринга.

Спортен клуб "Бахчеванов Файт Академи" взе участие с 5 състезатели и спечели 2 златни и 2 бронзови медала. Шампионите Атанас Андреев и Трифон Ангелов за пореден път показаха че са номер 1 в своите категории и възрастови групи. С прекрасна и технична игра Трифон победи в три поредни боя и стана шампион, Атанас с пореден страхотен нокаут в първият рунд на финала за пореден път доказа че е номер 1. Отлично впечатление направиха и Виктор Гичев и Христиана Добрева и спечелиха бронзови медали.

Снимка 496981

Източник: "Бахчеванов Файт Академи"

"С победите си и добро представяне ние за пореден път доказахме че сме един от най добрите клубове в България.

Благодаря на Станислав и Атанас Андрееви за перфектно свършената работа с подготовката на бойците ни", коментира треньорът на тима Станислав Бахчеванов, който е и селекционер на националния отбор.