Самбистите на ЦСКА спечелиха още два медала от Републиканските първенства, които се проведоха на 8 и 9 април в Панагюрище.

След като в събота представителите на клуба при мъжете грабнаха 6 отличия, в неделния ден "армейците" също си тръгнаха от зала "Асарел Медет" с медали.

Галя Иванова взе бронз в категория до 52 килограма от Държавния личен отборен шампионат за жени. От първенството по бойно самбо Десислав Господинов спечели сребърен медал при 74-килограмовите.

Анита Доганова и Георги Анадолов в студиото на ТОПСПОРТ: За битките, победите и силата на българския дух

"Изявите на бойците извън клетката са също толкова важни, колкото и тези вътре в нея"

Така за два дни в Панагюрище "армейците" завоюваха общо 8 медала, сред които 1 златен, 2 сребърни и 5 бронзови, а в отборното класиране мъжете на ЦСКА завършиха на третата позиция.