Наставникът на Марек Анатоли Нанков говори пред медиите след отпадането на своя тим от Sesame Купа на България. Дупничани загубиха с 1:3 от Кюстендил.

"Изиграхме едно добро първо полувреме, поведохме, но вместо да затворим мача, видяхте, че изпуснахме 3-4 положения, ние не можахме и допуснахме гол в края на полувремето. Второто беше трагично, не играхме добре. Получиха се някои неприятни контузии. Знаех, че ще бъде труден мачът. Не рискувах с някои основни футболисти, които имаха леки травми.

Лошото е, че има една закачка с Кюстендил, но за мен е по-важно първенството", заяви Нанков.

Много изненади в турнира за Купата на България! Ясни са съперниците на елитните ни отбори