Марек спря победната серия на лидера в Югозападната трета лига - Сливнишки герой. Зрителите на стадион "Бончук" станаха свидетели на голова фиеста, а дупничани успяха да обърнат резултата и да победят с 4:2, съобщава zadupnica.com.

Гостите от Сливница откриха в 18-та минута, чрез Хаджиев, но след това дупничани се възползваха максимално от положенията си и след чудесни контраатаки и два гола на Илиан Чавдаров в 38-та и 43-та минути се отеглиха в съблекалните с гол преднина.

След почивката домакините продължиха да разчитат на контра действия и в 62-та минута Владимиров покачи на 3:1, а в 73-та минута Чавдаров оформи своя хеттрик и направи резултата 4:1. В 89-та минута Кафтанов реализира за Сливнишки герой.