Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо не остана напълно доволен от представянето на "червените дяволи" в снощния мач срещу Йънг Бойс, въпреки победата с 1:0.

"Надявам се никой да не каже, че сме играли дефанзивно... Определено трябваше да вкараме повече голове. Попаднахме в една от най-трудните групи и да се класираме след петия кръг, според мен, е добро постижение. Имаше както хубави, така и разочароващи неща в представянето ни. Ако бяхме отбелязали ранно попадение, развоят щеше да е съвсем различен.

Маруан Фелайни спаси Манчестър Юнайтед от нов срам на "Олд Трафорд"

"Червените дяволи" измъкнаха успеха срещу Йънг Бойс в продължението

Искахме да започнем агресивно и мисля, че феновете го забелязаха. Напрежението се покачваше с всяка изминала минута. Само най-добрият вратар в света можеше да ни спаси в ситуацията след почивката и той го направи. Достатъчно съм опитен и мога да предвиждам какво ще се случи. Трябваше ни допълнителен халф в края на двубоя, за да можем да отбележим гол.

Доволен съм, че зарадвах привържениците ни и любителите на статистиката. От 14 сезона в Шампионската лига, 14 пъти, водените от мен отбори преминават групите. В единствения сезон, в който не участвах в турнира, спечелих Лига Европа", заяви Жозе след срещата.