Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви, че неговият тим е трябвало да се справи по-добре в ситуацията при изравнителеното попадение на Евертън.

Той говори пред журналистите след равенството на "червените дяволи" 1:1 с "карамелите" на своя "Олд Трафорд".

"Получихме един удар след почивката и той ни костваше победата. Не успяхме да отбележим важното второ попадение. Направихме няколко грешни решения и те ни костваха този резултат. Имахме играчи зад топката и трябваше да се справим много по-рано при подаването при гола. Трябва да продължим да работим, защото ще срещаме все повече отбори, които ще ни оставят да владеем топката.

Манчестър Юнайтед и Евертън завършиха 1:1 в мач от Висшата лига на Англия

Ман Юнайтед с нова грешна стъпка на "Олд Трафорд"

"Червените дяволи" с нова издънка на "Олд Трафорд"

Предстои ни много важен месец. Трябва да останем фокусиран и да се уверим, че ще използваме паузата за националните отбори по най-добрия начин. Настройката на играчите е добра, те искат да се подобряват. Доминирахме в днешната среща, но просто не успяхме да отбележим втория гол, от които се нуждаехме. Уверен съм, че ще видим най-доброто от този състав. Много неща се случиха през този месец, но аз вярвам в тези играчи и този треньорски щаб.

Решенията кои да играят се взимат на фона на един дълъг сезон и натоварването на играчите. Антони Марсиал се справи добре и отбеляза гол. Единсон се нуждаеше от минути и също можеше да вкара. Тези решения просто трябва да бъдат вземани в определени моменти," категоричен бе Солскяер.