Манчестър Юнайтед победи Норич с 1:0 като гост в двубой от 16-ия кръг на Висшата лига.

Победата за "червените дяволи" не дойде никак лесно. Двата тима изиграха страхотен мач и създадоха много положения, но Давид де Хеа и Тим Крул бяха безупречни на двете врати.

Все пак гостите стигнаха до успеха с гол от дузпа на Кристиано Роналдо. Защитник на "канарчетата" събори Хари Магуайър в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Роналдо се нагърби с изпълнението и с удар в десния ъгъл не остави шансове на вратаря на Норич.

До края на мача домакините имаха някои добри положения, но Де Хеа отново беше блестящ и спаси всичко пред своята врата.

Дузпа донесе победата на Ливърпул при завръщането на Джерард на "Анфийлд", Челси с инфарктен успех  над Лийдс в 94-а минута

Дузпа донесе победата на Ливърпул при завръщането на Джерард на "Анфийлд", Челси с инфарктен успех над Лийдс в 94-а минута

Арсенал спечели категорично домакинството си на Саутхемтън с 3:0

По този начин момчетата на Ралф Рангник събраха 27 точки и вече са в подножието на топ 4, като пред тях е само Уест Хям, който има същия брой точки, но е и с мач по-малко.

"Канарчетата" остават на дъното в таблицата с едва 10 пункта в актива си.