Ромелу Лукаку сподели мнението си за победата на Манчестър Юнайтед с 3:2 над Нюкасъл в осмия кръг на Висшата лига. Ето какво каза снажният нападател:

"Не трябва постоянно да се фокусираме върху треньора. Той ни дава насоки за мача и ако не ги спазваме, имаме проблеми. Длъжни сме да играем по-добре. Той ми се стори щастлив след мача. От известно време не го бях виждал такъв.

Не знам какво излиза по медиите, тъй като не чета нищо от Световното първенство насам. Победихме Нюкасъл, а сега ни предстои пауза в шампионата. След това се задават нови два мача.

Радвам се за победата, но сами си причинихме това напрежение без причина. През второто полувреме демонстрирахме качествата, които ни липсваха през първото. Всяко положение на Нюкасъл беше голово. Беше ни трудно, но след почивката повярвахме в себе си", каза белгиецът.