Манчестър Юнайтед победи Кристъл Палас в мач от последния кръг във Висшата лига на Англия.

Двубоят на стадион "Олд Трафорд" завърши с успех за домакините с 2:0.

Точни в тяхна полза бяха Джош Хароп и Пол Погба.

Жозе Моуриньо пусна резервите на тима си, тъй като след дни "червените дяволи" ще играят финал в Лига Европа.

Жозе Моуриньо: Няма да оставя нито един футболист в Манчестър, всички с мен на финала!

Жозе: Няма да оставя нито един футболист в Манчестър, всички с мен на финала!

"И тези с патериците идват с нас!"

Тимът завършва на шестото място в класирането, но има възможност да играе в Шампионската лига, ако победи Аякс на финала в Лига Европа в Стокхолм в сряда.

Кристъл Палас пък запази елитния си статут и за следващия сезон, след като победи Хъл Сити у дома в предишния кръг. В последно време тимът се намира в добра форма, след като спечели 22 от възможни 36 точки.

Златан Ибрахимович: Готов съм за финала в Лига Европа!

Медицинското чудо на Юнайтед отново изумява: Готов съм за финала в Лига Европа!

"Червените дяволи" се изправят срещу Аякс на 24-ти май в Стокхолм

Пол Погба успешно ръководи младоците в отбора на Манчестър Юнайтед днеси дори се отличи с попадение.

Футболистите на Юнайтед на теория решиха всичко в мача още в рамките на откриващите му 45 минути.

В 15-ата минута обещаващата надежда на "червените дяволи" Джош Харъп откри резултата, оправдавайки до голяма степен присъствието си на терена и включването си в титулярния състав на тима.

Само 4 минути по-късно Пол Погба се завърна по възможно най-добрия начин за тима си, след преживяна напоследък семейна трагедия, разписвайки се за 2:0.

Бащата на френския ас почина преди броени дни, като Пол получи почивка. След нея обаче бе видимо, че той е готов за нови подвизи на футболния терен.

Стартовите 11 на Юнайтед, които започнаха срещата: Кастро, Джоунс, Бейли, Туанзебе, Погба, Лингард, Хароп, Мичъл, Фосу-Менса, МакТоминей, Рууни