Оле Гунар Солскяер остана много разочарован след загубата с 1:2 при визитата на Манчестър Юнайтед в Истанбул. Това е и първо поражение за тима в тазгодишното издание на Шампионската лига.

"Не играхме достатъчно добре срещу един доста работоспособен отбор, който постоянно се движеше и беше пределно мотивиран. За съжаление допуснахме два гола през първото полувреме и колкото и да се старахме на терена не намерихме сили да пречупим домакините.

Голът на Марсиал точно преди почивката ни даде някакъв лъч надежда, че можем да окажем натиск върху турския тим през второто полувреме. Хвърлихме всички сили след почивката, но нещата не се получиха.

Не е толкова лесно да дойдеш и просто да вземеш три точки, все пак това е Шампионска лига и тук слаби отбори няма", сподели Солскяер.

Истанбул Башакшехир удари Манчестър Юнайтед за историческа първа победа в Шампионската лига

"Червените дяволи" отстъпиха с 1:2 във визитата си в Истанбул