Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира загубата с 2:4 от Ливърпул.

Ливърпул победи Манчестър Юнайтед с 4:2

Клоп и Ливърпул най-накрая печелят на "Олд Трафорд", но дори това може да не е достатъчно за Шампионска лига

Манчестър Юнайтед е в нокаут

Ето какво каза специалистът:

"Срещу силни отбори с добри футболисти е недопустимо да допускаш такива лесни голове, особено в деликатни моменти, какъвто бе случаят в този мач. Ние започнахме добре, но не възползвахме от предимството си.

През първото полувреме трябваше да направим повече, а това, че ни отбелязаха малко преди почивката от статично положение, разочарова. Когато второто полувреме започне с гол в твоята врата, става наистина тежко.

Позволихме на съперника да ни стисне за гърлото. Но това е част от опита, който отборът придобива. Допуснахме твърде много нехарактерни грешки", обясни Солскяер.