Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90′

Последен съдийски сигнал.

86′

ГОЛ на Погба! Пълен обрат! 2:1! Французинът се разписва след асистенция на Мата.

85′

Марсиал бележи! 1:1! Справедливостта сякаш все пак ще възтържествува!

81′

Рашфорд пада в наказателното поле, но Мейсън отново е непреклонен. Дузпа по-скоро имаше!

80′

Марсиал и Рашфорд не спират да притесняват бранителите пред себе си. Изравнителен гол обаче така и не пада.

74′

Рашфорд заменя Смолинг. Всичко или нищо за Юнайтед!

67′

ГОЛ, но не в полза на Юнайтед! Лийдбитър бележи за 0:1! Най-нелогичното се случи на "Олд Трафорд"!

Снимка 270702

60′

Всяко отсъждане на рефера Мейсън е посрещано с неодобрение от страна на феновете на Юнайтед. Дали арбитърът си го заслужи, с отменения гол на Златан?

Снимка 270694

57′

Все още 0:0, за разлика от всички останали мачове в Лигата, които се играят по същото време.

52′

Без напрежение в двете половини, на старта на полувремето.

Снимка 270691

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

Освирквания, от страна на феновете на Юнайтед, които не са съгласни с отменения гол на Златан. Така или иначе - 0:0 на полувремето на "Олд Трафорд".

43′

Тревор Синклер (бивш футболист на Манчестър Сити и Уест Хем):

"Слабо решение на съдията в мача! Не трябваше да отменя гола на Ибрахимович. Той не носи вина за това, че има колан в определено бойно изкуство и може да вдига крака си високо. Отново - слабо съдийско решение!".

40′

Отменен ГОЛ на Златан Ибрахимович! Марсиал стреля, топката бе отбита, а при добавката си Ибра я прати в мрежата. Отсъждането на рефера Мейсън обаче е фаул в нападение. Очевидно Златан е вдигнал крака си над позволеното...

35′

Известно затишие на "Олд Трафорд" - на трибуните, а за съжаление и на игрището.

Снимка 270686

30′

Погба стреля от свободен удар, топката минава встрани от целта.

25′

Джордж Френд стреля силно, но топката се отбива в стена от защитници в червени спортни екипи.

20′

В началото на срещата гостуващият състав проявяваше известно старание в атаката си, но считано към момента Мидълзбро е натикан изцяло в половината си, като притежанието на топката е цели 70% в полза на "червените дяволи".

18′

Уникален изстрел на Погба среща една от гредите зад вратаря на Мидълзбро! Добра възможност за домакините!

Снимка 270683

17′

Боро започва добре мача. Съставът е стабилен в защита, а същевременно опитва да дразни опонента си в неговата половина, при всяка отдала се подобна възможност.

11′

"Тони Маршал", както шеговито наричат Антони Марсиал част от съотборниците му, премина през цели петима състезатели на съперника и центрира, но Ибрахимович не успя да се възползва от така създалата се ситуация.

Снимка 270687

8′

Шумът, който вдигат феновете на Юнайтед, е уникален. Атмосферата е напълно подходяща за последния ден от "старата" година.

4′

Уникален пропуск на Траоре от близка дистанция. Гостите може и да нямат много подобни шансове.

2′

Фенове от цял свят са привърженици на домакините.

Снимка 270676

Снимка 270675

Снимка 270674

Снимка 270673

1′