Ман Юнайтед победи с 1:0 Уотфорд в последния си мач от сезона във Висшата лига. Единственият гол в мача бе дело на Маркъс Рашфорд в 34-ата минута. Двубоят бе последен в кариерата на Майкъл Карик.

От новия сезон той влиза в щаба на Жозе Моуриньо. Карик беше титуляр и изведе тима с капитанската лента, като бе сменен в 85-ата минута, за да може да получи аплодисментите на феновете на Ман Юнайтед.

Снимка 356208

"Червените дяволи" и Уотфорд нямаше за какво да играят и поради тази причина в първия половин час не се случи нищо интересно.

Домакините поведоха в 34-ата минута, когато Карик изведе зад защитата Хуан Мата. Испанецът от своя страна намери Рашфорд, който вкара за 1:0.

В края на полувреме Ромеро се намеси отлично след удар на Ричарлисон.

Снимка 356207

През втората част не се случи нищо запомнящо се и по този начин Юнайтед завърши сезона с победа.

Тимът на Жозе Моуриньо приключва кампанията на второ място с 81 точки. Уотфорд остана 14-и с 41 пункта.