Манчестър Юнайтед постигна трета поредна победа във Висшата лига, слагайки край на серията на Уотфорд, който след 4 кръг в елита бе с пълен актив от 12 точки.

Е, хората на Жозе Моуриньо се погрижиха на "Викъридж Роуд" днес домакините да запишат първа загуба за сезона. С победата пък Юнайтед събра 9 точки и след колебливия старт ситуацията изглежда стабилизирана поне временно.

Показа го и играта на отбора, който бе по-добрият и превъзхождащият, а в първите минути Ашли Йънг и Пол Погба опитаха да се разпишат, но ударите им бяха спасени.

Снимка 378530

В 34-ата минута обаче гостите откриха!

При статично положение и разбъркване в полето на Уотфорд се стигна до центриране на Йънг към Лукаку, който малко късметлийски засече топката във вратата - 1:0!

Минути по-късно отново при статично положение Смолинг ликуваше, след като порази целта с ефектен страничен удар за 2:0!

През втората част домакините тръгнаха по-смело в предни позиции, но силите им стигнаха единствено до попадение на Андре Грей в средата на полувремето. В добавеното време пък втори жълт, респективно червен картон, получи Неманя Матич.

Уотфорд - Манчестър Юнайтед 1:2

0:1 Лукаку 34'
0:2 Смолинг 37'