Отборът на Манчестър Юнайтед победи Уест Бромич с 2:1 като гост в днешния мач от 18-ия кръг на Висшата лига. Точни за "червените дяволи" бяха Ромелу Лукаку и Джеси Лингард, докато за гостите се разписа Гарет Бари.

Играчите на Сити празнуват победата над Тотнъм, присмивайки се на Юнайтед

Вчера "гражданите" разгромиха "шпорите" с 4:1

Резултатът бе открит в 27-ата минута след центриране на Маркъс Рашфорд, което бе засечено от Ромелу Лукаку , който се извиси високо над всички и с глава изпрати топката в мрежата за 1:0.

Малко след това, Джеси Лингард удвои преднината на своя тим, след като стреля от границата на наказателното поле, а коженото кълбо рикошира в Хегази и не остави никакви шансове на Фостър да спаси.

Неприятната новина за Жозе Моуриньо дойде в 66-ата минута, когато Антонио Валенсия получи контузия и бе принидутелно заменен. Десет минути по-късно, Уест Бромич успя да достигне до почетно попадение чрез Гарет Бари, който се възползва от разбъркване в защитата на Юнайтед след изпълнение на корнер.

С този успех "червените дяволи" продължават да изостават на 11 точки от лидера в класирането Сити, като вече имат 41 пункта в актива си.