Отборът на Манчестър Юнайтед победи у дома Ланс с 3:1 в приятелски мач. Преди началото на двубоя, "червените дяволи" представиха новото си попълние Расмус Хойлунд.

В средата на първото полувреме Флориан Сотока даде аванс в полза на гостите от Франция с прехвърлящ удар близо до централната част на терена, но четири минути след почивката Антъни изведе Маркъс Рашфорд и английският национал изравни резултата.

Новият "червен дявол": Мечтаех да играя за този велик клуб, фен съм на Юнайтед от дете

Вижте първите думи на на нападателя

Четвърт час след подновяването на играта минута, при бърза контра, Алехандро Гарначо асистира за Антъни, който даде аванс в полза на 20-кратните шампиони на Англия

Каземиро оформи крайното 3:1 в 59-ата минута. Бразилецът отклони топката във вратата на Ланс след центриране от фаул на Люк Шоу и удар с глава на Маркъс Рашфорд.

В първия кръг на новия сезон Юнайтед ще играе у дома срещу Уулвърхемптън на 14 август, а преди това предстои още една контрола, която ще бъде срещу тима на Атлетик Билбао.