Манчестър Юнайтед записа втора поредна победа при новия си мениджър Оле-Гунар Солскяер, след като "червените дяволи" се наложиха с 3:1 над аутсайдера Хъдърсфийлд.

Така в рамките на две срещи футболистите на Манчестър вкараха общо 8 гола, предвид това, че преди няколко дни отборът се наложи с 5:1 над Кардиф като гост.

Днес отборът на Солскяер нямаше никакви проблеми срещу последния във Висшата лига, но трябваше да чака до средата на полувремето, докато вкара първия гол.

При центриране от корнер Виктор Линдельоф отклони с глава към далечната греда, за да може Неманя Матич да вкара необезпокояван за 1:0!

Снимка 397283

Малко след това Диого Далот можеше да покачи на 2:0, но не засече добре топката от отлична позиция при центриране на Маркъс Рашфорд.

Второто полувреме започна с по-добра игра на гостите, които виждаха как Депоатр изравнява, но Давид Де Хеа се намеси впечатляващо и спаси удара на белгийския нападател.

След малко повече от час игра обаче до голяма степен интригата приключи!

Пол Погба с удар от границата на наказателното поле матира вратаря на гостите за 2:0, а шоуто на французина продължи в 78-ата минута с ново попадение, този път извън наказателното поле - 3:0!

Хъдърсфийлд все пак успя да стигне до почетен гол чрез Занка, който се възползва от статично положение и от близка дистанция матира Де Хеа за крайния резултат 3:1.