След като само преди няколко Манчестър Юнайтед триумфира в турнира за "Карабао къп", сега "червените дяволи" се класираха и за 1/4-финалите на ФА Къп, след като постигнаха  победа с 3:1 над Уест Хям на "Олд Трафорд".

Успехът за домакините обаче не дойде никак лесно. Гостите поведоха в средата на второто полувреме чрез Мохамед Саид Банрама и играха отлично на "Олд Трафорд", но автогол на Наиф Агер четвърт час преди края преобърна развоя на събитията.

След него "червените дяволи" се разиграха, натикаха своя опонент в полето му и стигнаха до успеха с попадения на Алехандро Гарначо и Фред в последните минути.

Снимка 608707

Манчестър Юнайтед - Уест Хем 3:1

0:1 - Банрама 54'

1:1 - Агер 77'

2:1 - Гарначо 90'

3:1 - Фред 90+5'

В другите мачове от днес станаха две големи изненади. Тотнъм допусна поражение от Шефилд Юнайтед, а Саутхемтън загуби у дома от Гримзби.