Отборът на Манчестър Юнайтед победи австралийския Мелбърн Виктори с 4:1 в приятелска среща, част от подготвителното турне на английския гранд. Мачът се игра на стадион "Мелбърн Крикет Граунд" в Мелбърн, Австралия.

Домакините поведоха още в петата минута с попадение на Кристофър Икономидис, но футболистите на Манчестър Юнайтед обърнаха до 2:1 в своя полза до края на първото полувреме. Скот Мактоминей изравни за 1:1 в 43-ата минута, а в първата минута на добавеното време Антони Марсиал даде аванс на "червените дяволи".

Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с 4:0

Манчестър Юнайтед прегази Ливърпул в дебюта на Ерик тен Хааг

"Червените дяволи" спечелиха и трофея "Банкок Сенчъри Къп"

Маркъс Рашфорд, който замени Марсиал в началото на второто полувреме, бе точен за 3:1 в 78-ата минута, а в 90-ата Едмънд Лупанку си отбеляза автогол и оформи крайното 4:1 за Манчестър Юнайтед.

Следващият двубой на Юнайтед ще е срещу друг английски тим Кристъл Палас отново в Мелбърн на 19 юли.