Авторът на изравнителния гол за Манчестър Юнайтед Фред беше възхитен след победата в плейофите на Лига Европа срещу Барселона.

Бразилецът се разписа само две минути след почивката и върна "червените дяволите" в играта.

След мача той заяви: "Много се радвам да чуя, че феновете скандрат името ми, но днес изиграхме добър мач. Трябва да продължим напред, чака ни финал в неделя и сега трябва да променим поведението си, за да отидем подготвени за този мач.

Манчестър Юнайтед - Барселона 2:1 в мач-реванш от Лига Европа (общ резултат - 4:3)

Велик мач на "Олд Трафорд"! Манчестър Юнайтед обърна Барселона и спечели битката на титаните в Лига Европа

Вижте подробности

"Първото полувреме не играхме както обикновено, но през второто полувреме бяхме много по-добри и имахме късмет да отбележим ранен гол. На почивката имахме добър разговор с треньора и променихме начина си на мислене."