Кевин де Бройне коментира успеха с 2:1 над Пари Сен Жермен. Халфът на Манчестър Сити отбеляза първия гол за своя тим в сблъсъка от Шампионската лига.

Хосеп Гуардиола: Не ни бе лесно срещу Неймар, Мбапе и Ди Мария

Гуардиола: Не ни бе лесно срещу Неймар, Мбапе и Ди Мария

"Искам просто да бъдем себе си в реванша"

"Това бе мач с две различни полувремена. В първите десетина минути контролирахме събитията, но ПСЖ е невероятен отбор. След 25-ата минута променихме пресата и подобрихме представянето си.

Второто полувреме стояхме много, много по-добре. През първото полувреме действахме прибързано. Това не е нашият стил. През втората част заиграхме по-търпеливо и намерихме повече пространства. Прогресът ни като отбор бе добър.

Маурисио Почетино: Получиха се две напълно различни полувремена

"В крайна сметка си поделихме по едно полувреме"

При изравнителното попадение за вратаря бе трудно да реагира, защото очакваше, че някой ще докосне топката. Предстои ни още един мач и трябва да бъдем внимателни. Рияд ме помоли да изпълни фаула. Той отбеляза победния гол, така че няма защо да му се сърдя.

Знаехме, че ще има моменти, в които ще страдаме, че ще трябва да тичаме много, но също знаехме, че имаме достатъчно класа, за да им се противопоставим. Очаквам същото и във втория мач", каза белгиецът.

Манчестър Сити победи ПСЖ с 2:1