Хосеп Гуардиола коментира победата на Манчестър Сити над Порто с 3:1 в Шампионската лига.

Ето какво каза каталунският спец:

"Срещу отбори, които стоят плътно прибрани в половината си, трябва да се действа търпеливо. Ние започнахме да играем правилно в края на първото полувреме.

На почивката казах на момчетата, че е необходимо да усетят точния момент и тогава да се впуснат в атака.

Гуардиола: Не мисля, че имаме психологически проблем, когато стане въпрос за Шампионска лига

"В този турнир трябва да правим нещата малко по-различно"

В последните 10-15 минути на първото полувреме и в началото на второто играхме много добре.

За нас беше важно да започнем с победа. Ще искаме трите точки и при гостуването на Марсилия", заяви Гуардиола.