Бившият съотборник на Кристиано Роналдо в Манчестър Юнайтед - Димитър Бербатов, не вярва на слуховете, че португалецът може да премине в градския съперник Манчестър Сити.
"Не мисля, че Кристиано обича да се връща в отбори, в които вече е играл. Знам от времето, когато играхме заедно, че непрекъснато иска да предизвиква себе си и да се изправя срещу нови предизвикателства, за да види дали може да се справи с тях. Това го прави толкова необикновен. Ако иска ново предизвикателство, не виждам как ще се върне в Юнайтед.
Манчестър Сити е свързван с него и след като не успяха да привлекат Кейн, те вероятно търсят други опции в така. Роналдо би паснал добре в Ман Сити, но виждам ли го там? Съмнявам се. Той все още е един от най-добрите в света, но философията на Пеп Гуардиола може би не кореспондира с привличането на Роналдо. А с миналото му, свързано с Юнайтед, не мисля, че и той ще спечели нещо, ако отиде в Сити.
Не е невъзможно Роналдо да се присъедини към Лионел Меси в Париж, защото ПСЖ може да си позволи всеки, когото поиска. Това са двамата най-велики играчи на нашето поколение, а може би и за всички времена. Понякога обаче събирането на невероятни футболисти не работи. Егото може да усложни нещата във футбол", заяви той в колонката си за betfair.