Защитникът на Лудогорец - Оливие Вердон, коментира представянето на отбора срещу Аякс в Разград. "Орлите" загубиха тежко у дома с 1:4, а единствения гол за домакините вкара именно Вердон от дузпа през втората част.

"Знаехме, че Аякс е много голям отбор, но и вярвахме в себе си. Срещу такива отбори нямаше време за адаптация в мача. Вкараха много бързо три гола. Не играхме добре, но след това на полувремето се опитахме да променим някои неща. Играхме по-добре през втората част, задържахме повече топката", каза Вердон.

Лудогорец - Аякс 1:4 в мач от Лига Европа

Аякс размаза Лудогорец в Разград! Разпердушинените "орли" ще се задоволят с Лигата на конференциите

Мохамед Кудус блесна с хеттрик за гостите

"Не мисля, че сме изпитвали прекалено голям респект. Уважаваме ги, те са голям отбор, но ни трябваше време да се адаптираме. Срещу такъв опонент трябва да се защитаващ 111%. Не трябва да мислим негативно. Имаме още един мач срещу тях през следващата седмица, вече ги познаваме по-добре, но преди това имаме мач през уикенда.

Нямаше какво да губим след почивката. Говорихме на полувремето, придобихме повече увереност, имахме повече кураж, държахме топката повече, те се измориха и имахме повече свободни пространства.

Знаем, че ще бъде много трудно след три гола пасив, но трябва да вярваме в себе си. Трябва да анализираме, но дори и да е трудно, трябва да вярваме в себе си", каза още Оливие Вердон.