Треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас е останал много доволен от представянето на румънеца Дорин Ротариу, пише "Тема Спорт".

Той бе привлечен по време на лятната подготовка, но имаше да наваксва кондиционно. Това бе причината от началото на сезона да влиза в групата за мачовете, но така и да не се появява на терена.

Все пак Ротариу направи силен дебют в efbet Лига. Той влезе през втората част на домакинството с ФК ЦСКА 1948. В него Дорин реализира първия си гол в родния шампионат, а наред с това подхвана атаката, от която падна третото попадение в мрежата на гостите.

Скоро се очаква Ротариу да получи минути и в евротурнирите. Със сигурност той ще играе в следващия шампионатен мач на орлите.

През този уикенд Лудогорец няма мач, след като Спортно-техническата комисия към БФС отложи визитата на ЦСКА. В четвъртия кръг разградчани гостуват на Арда. Двубоят е на 15 август (неделя) от 21:00 часа.