Харингтън и Форстър се сблъскаха лошо в центъра на терена. Двамата получават лекарска помощ. Форстър получи картон за опасна игра.

Бробъл стреля високо в аут от фаул за домакините.

Сисиньо стреля фронтално след бърза контра, но топката мина до дясната греда на Харисън.

Разбъркване пред вратата на Ренан, но нямаше играч на ТНС, който да нанесе удар.

60′

Форстър стреля с глава високо в аут след центриране от фаул.

59′

Вандерсон не можа да стреля отблизо. Домакините сбъркаха и Лудогорец имаше добра възможност за гол след атака отляво.

57′

Домакинте отправиха удар от опасна позиция в аут. Едуард стреля отдясно, след като Еббе отне топката на Форстър.

49′

Мариът се превива до тъчлинията след сблъсък със Сисиньо.

47′

Ренан игра два пъти с топката с крака.

45′

Вече падна сянка в половината на домакините. Без промени в съставите.

45′

Последната атака беше за ТНС. Съдията не даде и една секунда продължение.

42′

ГОООООООЛ! Джоди Лукоки получи топката от защитник на домакините и сам вкара за 2:0. Преди това уелсец изби кълбото от краката на Швиерчок, но намери Лукоки.

40′

Пропуск! Швиерчок се размина с топката в малкото поле. Вандерсон изкочи зад защита отдясно и подаде леко назад.

36′

ГОООООООЛ! Якуб Швиерчок напредна отляво, направи финт и стреля по земя в близкия ъгъл. Топката премина между краката на Дейвис и влезе във вратата покрай плонжа на Харисън.

30′

Домакините не бързат и сигурно ще са много доволни, ако резултатът се запази до почивката.

27′

Свиерчок се свлече в наказателното поле. Нашите фенове негодуват. Дейвис докосна поляка, но игра и с топката.

25′

Този път двойката Харисън - Харингтън не бърка пасовете. Домакините се стремят да изнасят, както е модерно, с много подавания.

22′

Кестън Дейвис получи картон за задържане,

21′

Свиерчок от точката за дузпа стреля високо и странично в аут.

20′

Вратарят на ТНС изпълнява бавно аут, защото слънцето му блести в очите. Може да го пробват с далечни удари.

18′

Домакините все още не са допуснали грешките, с които се отличаваха в първия двубой в Разград.

15′

Неточен удар на Манолев.

12′

Българите са много по-активни. Домакините поглеждат по-често напред спрямо първия мач.

9′

Лукоки нахлу отдясно и върна назад. Баджи стреля диагонално, но топката мина на сантимети от лявата греда. Баджи до сега не е вкаравал гол.

5′

Около 200 фенове на Лудогорец подкрепят осемкратните шампиони. Мачът се играе в Рексъм, защото съоръжението в Осуестри няма линценз за Европа.

"Рейскорс граунд" е с козирки и на него се играят мачове от петото ниво на английския футбол.

2′

Швиерчок остана под топката след центриране на Манолев.

1′

Център за домакините, атакуващи наляво.  Те са с екипи като тези на Селтик. Лудогорец е в бяло.

Били Уайтхаус Козмин Моци

Очаква се в реванша срещу ТНС треньорът на Лудогорец - Стойчо Стоев, да даде игрово време на футболисти, които до момента не взимат дейно участие в двубоите на разградчани.

Те постигнаха победа с 5:0 у дома и вече мислят за плейофите. В тях съперник ще им бъде словенският Марибор, който отпадна от Шампионската лига след две поражения от Розенборг.

"Няма да има разходки, това е европейски мач. Просто една идеална възможност за футболистите, които нямат достатъчно игрови минути, да ги получат", заяви Стоев преди двубоя днес.

Стойчо Стоев: Стремя се да покажа на играчите, че всеки мач има значение

"Най-малкото за имиджа на клуба"

"Отиваме за победа. Нашият отбор е по-класен от съперника. Именно затова трябва да го покажем на терена и във втория мач. Не вярвам, че ще ги подценим. Ще спечелим и втората среща", категоричен бе капитанът на Лудогорец Светослав Дяков.

Двубоят на ст. "Рейскорс Граунд" е от 20:30 часа.

Марселиньо: Лудогорец е по-добър от миналата година

"Ще направим всичко, за да се класираме в групите на Лига Европа"