КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ БИЕ СЛАВИЯ!

89′

Мачът се доиграва. Без сериозни положения в последните минути.

82′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Сантана стреля от границите на наказателното поле, топката рикушира в Гамаков и отклони траекторията си, Светослав Вуцов опита да улови, но не успя и тя влезе във вратата му за 0:2.

78′

Десподов е заменен от Елвис Ману.

74′

Вуцов! Младият вратар на Славия спаси тима си след отлична намеса при удар на Доминик Янков, който стреля много опасно от близо разстояние.

73′

Дарко Тасевски заменя Карабельов.

65′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру откри резултата! Кирил Десподов центрира от ъглов удар, Кешеру надскочи всички и прониза мрежата на "белите". При положението останаха сериозни съмнения за нарушение след като Вердон изблъска с ръце Бенгюзов и той падна. Реферът обаче е безмълвен и зачете попадението за редовно!

62′

Чибота е заменен от таланта Доминик Янков.

62′

Младокът Димитър Митков излиза за сметка на опитния Клудио Кешеру.

61′
Снимка 508523

60′

Нова опасност пред вратата на "белите"! Чибота отигра топката от лявата страна на наказателното поле и подаде към Десподов, който съв завъртане стреля, но отново в аут.

59′

Бенгюзов заменя Вълчев.

59′

Фиртулеску е заменен от Емил Стоев.

54′

Карабельов центрира към Рангелов, който между двама беше фаулиран. Домакините искат червен картон за Вердон, но Драганов го санкционира само с жълт.

52′

Лудогорец с претенции към главния съдия Драгомир Драганов за фаул. Чибота напредна, но Патев го спря, според рефера напълно позволено.

51′

Чибота пусна много дълъг пас към Недялков, бившият играч на ЦСКА спринтира, но излезе извън терена и падна зад рекламните пана.

48′

Уникален шанс за гостите! Чибота стреля отлично, насочвайки топката право във вратата, но Антовски изби с глава от голлинията, покривайки Вуцов, който увисваше в това положение.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНИТЕ В СРЕЩАТА!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ НА СТАДИОН "СЛАВИЯ"!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Сисиньо свали отлично с гърди към Чибота, който отигра добре и стреля много опасно, но Вуцов показа завиден рефлекс и отрази удара, попарвайки надеждите на шампионите.

42′

Оспорвани последни минути от полувремето на стадион "Славия". Двата тима се борят ожесточено, но до момента така и не стигат до попадение. Любопитна подробност е, че вратарят на Славия - Светослав Вуцов все още няма допуснат гол, пазейки вече в трети мач.

38′

Чибота стреля, но твърде слабо, за да затрудни Вуцов. Каули също искаше топката, но конгоанецът избра да играе самостоятелно и сгреши.

35′

Станислав Генчев до момента изглежда спокоен, въпреки че над главата му със сигурност са надвиснали черни облаци след петте загуби в Лига Европа.

Снимка 508522

27′

Светослав Дяков изпитва сериозна болка след сблъсък с Кирилов. Засега не се налага влизането на медицински екип. Ветеранът днес записва и рекорд, изигравайки своя 235 мач с екипа на Лудогорец. По този начин роденият в Благоевград играч задминава по този показател Марселиньо.

24′

Какъв шанс за "орлите"! Янис Карабельов спъва Десповод. Бившият играч на ЦСКА изпълни фаула директно, топката нацели сглобката на вратата!

18′

Каули стреля опасно от границите на накзателното поле, а защитниците на Славия сякаш проспаха положение, за техен късмет играчът на шампионите не успя да нацели вратата.

14′

Шампионите постепенно взимат инициативата и оказват натиск, но до момента без успех.

11′

Шанс за Лудогорец. Антон Неделков отигра добре, надигравайки двама от състава на "белите" и избра да подаде на Кирил Десподов, който в наказателното поле засече и стреля, но в аут.

7′

Петър Патев с жълт картон заради нарушение близо до наказателното поле срещу Недялков

6′

Антовски засече центрирана топка, но не успя да насочи добре и стреля в аут.

5′

Антон Недялков центрира в наказателното поле, но Филипов избива решително.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′