Наставникът на Лудогорец - Анте Шимунджа, даде мнението си за победата с 1:0 над Андерлехт в първи мач от плейофите в Лига Европа. Словенецът сподели, че не е доволен от начина, по който отборът му е играл, след като е повел в резултата.

"Мисля, че видяхме труден мач, опонент, който иска да спечели. Имаме предимство, но това е само първият мач. Трябва да сме спокойни. Вярвам, че можем да играем много по-добре. През първото полувреме създадохме 3-4 добри възможности и не вкарахме, през второто - не създадохме толкова много. Не съм доволен от начина, по който играхме, след като вкарахме. Андерлехт показа, че е много силен отбор. Ако бяхме вкарали още един или два гола, щяхме да се чувстваме по-комфортно.

Не, не ни изненадаха. През първата част нямаха никакви положения. Ние се справихме много добре, но проблемът беше, че загубихме няколко втори топки. Ние трябва да се подобрим в тази част на играта. Когато сме с топката, трябва да сме спокойни. Ние имаме играчи, които са добри на контраатака. Важно е да покажем нашите качества и да се възползваме от техните слабости", каза още Шимунджа.

Десподов: Малко повече трябва да си подаваме топката

"Очаква ни много труден реванш в Белгия"