Треньорът на Ференцварош - украинската легенда Серхий Ребров заяви, че отборът му ще се подготви максимално в дните до мача с Лудогорец. Фради завърши контролите с победа с 2:0 над белгийския Мускрон. Успехът бе седми за унгарския първенец, който се наложи с 1:0 и над ЦСКА.

"Щастлив съм, че успяхме да затворим втория лагер с победа (б.р. - първият бе в Словения). Играхме добре през първото полувреме с Мускрон, но тогава не можахме да отбележим. След почивката вкарахме хубави два гола.

Опитахме се на много от позцииите да играем с различни изпънлнители, за да видим кой как би реагирал. В следващите няколко дни трябва да си донаучим уроците, за да сме готови напълно за Лудогорец и аз вярвам, че ще сме.

Резултатите в контролите нямат значение. Залогът в официалните мачове е съвсем различен", заяви Ребров.