Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев коментира победата с 2:1 срещу Спартак (Варна) в Sesame Купа на България.

"До голяма степен съм доволен. Не съм доволен, че през първото полувреме създадохме 6-7 голови ситуации и направихме такива пропуски. В една от контрите на Спартак Варна допуснахме нелеп гол. Промените, които направихме през второто полувреме дадоха резултат. Продължаваме да работим. Не мога да не бъда доволен от създадените ситуации. Мога да бъда недоволен от тяхното нереализиране.

През второто полувреме очаквано Спартак Варна се прибра по-дълбоко в своята половина. Не ни оставяха много пространство и създадохме по-малко положения. Изключително изпълнение от Шоу ни донесе победата и продължаваме напред.

Героят за Лудогорец: Нашият клуб е голям и имаме много амбиции