Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев прие спокойно изразителната победа на тима му с 4:0 над Видима-Раковски. Младият специалист не скри, че разградския отбор тепърва ще навлиза в ритъм. Петев разкри и стратегията си за днешния двубой със севлиевци.

„Изразителна победа за нашия отбор. Знаехме по какъв начин ще опита да противодейства противникът. Максимално добре ги бяхме разузнали. Не успяхме в началото да вкараме. През второто полувреме, идеята беше да търсим трети гол, да играем малко по-освободено.

Отбелязахме трети и четвърти. Видима е доста симпатичен отбор, на който му предстоят много добри дни. Идеята беше да вкараме Бадема в игра. Щастлив съм, че той отбеляза гол. Всеки си има стратегия на работа и тази беше моята. Ние сме отбор на два месеца. Във всеки един мач търсим подобрение. При всички положения имаме още доста работа. Определено има пропуски, които трябва да отстраняваме", сподели след срещата в Каварна Петев.