КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПАДА С 0:1 ОТ ТЕРМАЛИЦА!

Бой при загубата на Лудогорец от селския Термалица

Путивцев бележи, разградчани падат от Нечеча

85′

Лудогорец опитва атаки в последните минути, но защитата на поляците се справя до момента.

78′

Вандерсон е заменен от Пауло.

76′

Моци е заменен от Пластун.

75′

Удар на Кешеру от фаул, но топката се отби в стената от играчи.

70′

Настана истинско меле на терена в Белек. Хора от щабовете на двата тима опитват да укротят страстите. Всичко започна след като Путивцев удари доста силно по врата Марселиньо.

69′

Анисе опитва удар, но без никакъв успех.

67′

Путивцев фаулира Лукоки на изгодна позиция.

60′

Лудогорец владее инициативата. Ще се стигне ли до гол във вратата на тима от китното полско село Нечеча?

58′

Саша фаулира грубо противник и получава жълт картон.

53′

Удар на Лукоки след много добро подаване на Кешеру, но топката излезе в аут.

52′

Дяков няма да може да продължи мача и бе заменен от Саша.

49′

Светослав Дяков получава удар и напуска принудително терена. За момента не е ясно дали ще успее да продължи мача.

47′

Сисиньо е заменен от Минев.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛУДОГОРЕЦ - ТЕРМАЛИЦА - 0:1.

41′

Малко не достигна на Кешеру да отбележи след като получи добър пас отляво, но не успя да засече добре и да отправи удар.

38′

Лудогорец атакува, но до момента поляците се справят доста добре в отбрана.

31′

Анисе питва центриране към Марселиньо, но той не успява да засече с глава.

30′

Жълт картон за Моци.

24′

Кешеру се опита да се възползва от излизане на вратаря и стреля с далечен удар, но топката излезе в аут.

19′

Светослав Дяков намери Кешеру, който засече от границата на наказателното поле. Румънецът стреля, но нацели напречната греда.

17′

ГОЛ ЗА ТЕРМАЛИЦА! След изпълнението на корнера, Путивцев се извиси в наказателното поле и засече с глава, обръщайки ъгъла, за да вкара за 0:1!

16′

Гергел нанесе удар, но топката се отби в играч на Лудогорец - корнер за поляците.

12′

Дяков намира перфектно Вандерсон, който обаче според съдията е бил в засада. Играчът на Лудогорец изобщо не е съгласен с това решение, но в крайна сметка играта се подновява с удар от вратата.

7′

Георги Чиликов гледа на живо срещата.

5′

Леко предимство за поляците в пърите минути. До момента българският шампион не е организирал опасна атака.

2′

Владислав Стоянов бе принуден да се намесва след удар на Губа, само 60 секунди след първия съдийски сигнал.

1′

33 САНТОС 8 ФРИЦ
25 МИНЕВ 88 КОВАЛ
11 Ж. КИШАДА

Лудогорец излиза в петата си контрола по време на лагера си в Турция. Шампионите се изправят срещу полския Термалица. Срещата започва в 16:30 часа български време.

До момента разградчани имат две победи - 2:0 над Заря Луганск и 1:0 над Тренчин (Словакия), и две равенства - 1:1 с Ягелония (Полша) и отново 1:1 с Арсенал (Тула).

Медиите на Острова: Джонатан Кафу остава в Лудогорец!

Джонатан Кафу остава в Лудогорец!

Високата му цена отказа всички кандидат-купувачи

Полският тим е на четвърто място в елита. Клубът, вдъхновен от финансовата подкрепа на една от най-големите компании в страната за бетонни конструкции, е явление в полския футбол. Термалица държи рекорда в световния футбол за елитен клуб, представляващ най-малко селище. Село Нечеча е с население само 750 жители.

Игор Пластун: Преминаването в Лудогорец беше стрес за мен

Защитник на Лудогорец: Преминаването ми в отбора беше стрес за мен